شرکت ارژنگ آرایش الوند اروند، تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله وکس، موم، کرم، روغن، ژل و …  با نام‎های تجاری TAZOLAf و DocAVEN از سال 1397 (2018 میلادی) فعالیت خود را در عرصه تولید این محصولات آغاز نمود.

شرکت به پشتوانه 30 سال سابقه و تجربه مؤسسان در زمینه واردات و نمایندگی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت عالی از کشورهایی ایتالیا، آمریکا و … به کمک بهره‌گیری از بهترین متخصصان تولید، روی به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کسب مشاوره از شرکت‌های معتبر بین‌المللی در منطقه آزاد اروند نموده و علاوه بر این، محصولات با کیفیت برندهای عالی بازارهای جهانی را هم به صورت عمده وارد کرده و بسته‌بندی و در بازار به مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

ارژنگ

ارژنگ ارایش

 

آرژنگ آرایش

آرژنگ آرایش

تحقیق و توسعه همگام با قله‌های فناوری

شرکت ارژنگ آرایش با بهره‌گیری از تیمی مجرب و کامل از پژوهشگران حوزه‌های شیمی، نانو و داروهای گیاهی در سطح جدیدترین یافته‌های مراکز تحقیقاتی بین‌المللی در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی و معتبرترین مقالات پژوهشگران این حوزه، اقدام به تحقیقات گسترده و به‌روز کرده است. پژوهشگران شرکت، همواره در حال رصد جدیدترین اختراعات و مقالات این حوزه هستند و درصدد تولید خلاقانه‌ترین و به‌روزترین محصولات با بهترین کیفیت هستند. سیاست پژوهش شرکت، مطالعات به‌روز، الهام از طبیعت و عصاره‌های گیاهی و ارائه کیفیت در سطح رقابتی بین‌المللی است.

 

tazolaf

ارژنگ ارایش

 

اهداف و چشم‌انداز

ارژنگ آرایش با ارائه محصولات باکیفیت، موفق شد در مدت زمان کوتاهی نظر مشتریان ایرانی را به خود جلب کرده و به یکی از معتبرترین برندهای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله موم و وکس در ایران و به زودی در خاورمیانه تبدیل شود.

همگام با پیشرفت‌های روز دنیا در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی، این شرکت با تقویت بخش‌های کنترل کیفیت، پژوهش، تحقیق و توسعه، برنامه‌ریزی و پشتیبانی تولید اهتمام روزافزونی را در راستای ارتقاء کیفیت محصول، بسته‌بندی‌های جدید و به کارگیری بهترین مواد اولیه از معتبرترین کمپانی‌های جهان به نمایش گذاشت و توجه ویژه‌ای روی بخش تحقیق و توسعه برای دستیابی به محصولات جدید، به‌روز و متفاوت معطوف کرده است.

امروزه، شرکت ارژنگ آرایش علاوه بر حفظ ارزش‌های اصیل خود در راستای تأکید بر حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت محصولات، دغدغه‌ای فراتر از تولید دارد و به بازارهای بین‌المللی و توسعه بازار خود می‌اندیشد.

هدف ما، تولید مرغوب‌ترین و گسترده‌ترین دامنه محصولات همراه با تضمین بهداشت و سلامت مردم و کسب اطمینان و رضایت مصرف‌کنندگان عزیز است.

با سپاس فراوان و آرزوی بهترین‎ها

شرکت ارژنگ آرایش الوند اروند

شهرک صنعتی آبادان، آبادان، ایران